O nás

Jsme firma menší a osobní, o velikosti, která umožňuje udržet standart kvality naší práce i vnitrofiremních vztahů. Věříme, že spokojení investoři jsou základem našeho úspěchu.

Aby byl konečný výsledek stavby skvělý, je nutné si vyhledat precizní firmu, protože, buďme k sobě upřímní…v dnešní době je skoro nemožné stavět na vlastní pěst. Ptáte se proč? Tak například – moderní technologické postupy jsou zcela odlišné od dob minulých. Ty tam jsou časy, kdy se pracně míchala malta a pár pracovníků pokládalo vrstvu zdiva. Doba jde dopředu a dnešní postupy navíc vyžadují porci norem, které je nutné dodržovat. Dodejme také další fakt, že ne každý disponuje materiálním zařízením, které je k výstavbě domu potřeba.

Vybrat si kvalitní stavební firmu dneska není nijak jednoduché, na cestě za lepším bydlením Vás čeká mnoho překážek, ale pokud si zvolíte kvalitní stavební firmu máte vyhráno.

Stavíme na kvalitě naší práce, a proto se zkušenostmi přes 25 let stavíme ve Zlínském kraji hlavně rodinné domy. Velikost naší firmy nám dovoluje udržovat kvalitu práce na té nejvyšší úrovni a díky nám tak stojí na Zlínsku desítky rodinných domů, které jsou chloubou svým majitelům a poskytují jim teplo domova.

Mezi naše služby tak patří nejen stavby rodinných domů na klíč, ale také i rekonstrukce a jiné stavební práce. Můžeme se tak stát partnery a pomoci Vám s přestavbou nebo stavbou Vašeho nového projektu.

Ovšem u rodinných domů nezůstáváme, v minulosti jsme několikrát spolupracovali na větších projektech a díky tomu tak zvládneme i výstavbu průmyslové haly nebo jiných objektů.

Máte-li zájem a chystáte se stavět nový dům, rekonstruovat nebo potřebujete jiné stavební práce, nebojte se nás kontaktovat přes náš formulář dole a my se s Vámi moc rádi spojíme.

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.