Naše služby

 • wooden house with swimming pool

  Rodinné domy na klíč

  Postavíme Vám rodinný dům přímo podle vašich představ a snů. Od základů až po interiérové úpravy a okolní úpravu. Přes 25 let zkušeností se stavěním rodinných domů nám dovoluje se zaměřit na kvalitu naší práce a postavit pro Vás tak dům, který přežije několik generací. Hlídáme si každý postup a pečlivě kontrulujeme každou etapu. Díky tomu se nemusíte o nic starat a jen si počkat na předání klíče. Potřebujete postavit nový domov?

 • reko

  Rekonstrukce

  Potřebujete-li pomoci s rekonstruckí bytu a nebo rodinného domu, nebojte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme s rekonstrukcí i jiných prostor. Za dobu, které se rekonstrukcím věnujeme jsme mnohdy narazili na útrapy, které mohou staré domy nebo byty skrývat. Ty díky našim zkušenostem nebudou žádnou překážkou a budete si tak moci užít nových krásných prostor.

 • hala

  Průmyslové haly

  Hledáte-li kvalitní a moderní průmyslové haly, tak se na nás nebojte obrátit. Za několik let spolupráce s lokálními firmami jsme získali mnoho cenných zkušeností, které rádi zužitkujeme při budování Vaší nové průmyslové haly. Kvalitní moderní postupy a náš důraz na kvalitu zajistí Vaší pro Vaší firmu tu nejlepší průmyslovou halu.

 • unnamed

  Výkopové práce

  Potřebujete-li pomoci s výkopovými prácemi menšího rázu, neváhejte se na nás obrátit. Rád Vám pronajmeme jak bagr tak i obsluhu bagru. Výkopové práce stojí 550 kč/hod. V případě potřeby můžeme poskytnout i bagr s kladivem za 800 Kč /hod. Máte zájem o výkopové práce? Nebojte se nám napsat

 • kont

  Kontejnerová doprava

  V případě zájmu, jsme ochotní Vám poskytnout kontejnerovou dopravu. Kontejnery používáme z větší části jako skladní prostory při stavbách, ale v případě zájmu Vám můžeme poskytnout kontejnerovou přepravu v okolí Zlína. Napište nám a můžeme se domluvit na podrobnostech.

 • pripojky

  Inženrýské sítě

  Inženýrské sítě jsou nezbytné pro každou domácnost a nebo průmyslovou stavbu. Přináší do objektu životně důležité zdroje, jako jsou elektřina a voda a další. Za dobu, které se věnujeme stavbě rodinných domů jsme vypilovali naše dovednosti s inženýrskými sítěmi, takže si můžete být jistí kvalitou a zpracováním. Dobré inženýrské sítě jsou základem pro dobrou stavbu.

Rádi vám pomůžeme, napište nám

Kontakt

Kde nás najdete

Dlouhá 703
Slušovice
763 15

Konakt na nás

E-mail: info@stavbypolastik.cz
Telefon: +420 602 520 046